Climb On! Man (14g)

MENS BAR 0,5oz./14g -maść ClimbOn

Nowy produkt

Maść ClimbOn! Man jest stworzoną, na specjalną prośbę Japończyków, nową wersją zapachową standardowej maści. Działanie i przeznaczenie produktu jest ...

Więcej szczegółów

29,99 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Maść ClimbOn! Man jest stworzoną, na specjalną prośbę Japończyków, nową wersją zapachową standardowej maści. Działanie i przeznaczenie produktu jest identyczne jak ClimbOn! Bar, a za bardziej "męski" zapach odpowiadają olejki eteryczne rokitnika, cedru i mirry mające dodatkowo właściwości ściągające, antybakteryjne, antyseptyczne, przeciwzapalne, gojące, grzybobójcze oraz przeciwdrobnoustrojowe.

Bazą ClimbOn! Man  jest lekko filtrowany, nierafinowany wosk pszczeli, który pełni tu rolę substancji utrzymującej wilgotność i emulgatora (w sposób naturalny łączy składniki). Ma wysoką zawartość witaminy A, która jest jednym z najważniejszych składników dla rozwoju komórek w organizmie człowieka. Wosk pszczeli ma również właściwości antybakteryjne, a jego wartość docenia się już od tysięcy lat.

Oczywiście, jak w każdym z produktów firmy SKINourishment, tak i w tym wszystkie użyte składniki są aktywne, w 100% naturalne, wolne od chemikaliów, składników syntetycznych, GMO oraz nietestowane na zwierzętach.

Waga:14g/(waga brutto 27g)

SKŁAD

Cera Alba (nierafinowany wosk pszczeli), Prunus armeniaca (olej z pestek brzoskwini), naturalny olej z nasion Rubus idaeus (malina właściwa), olejek eteryczny z Hippophae Rhamnoides (rokitnik), Triticum vulgare (olej z kiełków pszenicy), olejki eteryczne z gatunków Thuja orientalis (olejek cedrowy), Commiphora myrrha (mirra), Boswellia carterii, witamina E niepochodząca z GMO.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Climb On! Man (14g)

Climb On! Man (14g)

Maść ClimbOn! Man jest stworzoną, na specjalną prośbę Japończyków, nową wersją zapachową standardowej maści. Działanie i przeznaczenie produktu jest ...

Produkty powiązane

Ostatnio przeglądane