Climb&CROSS

Nowy produkt

Zestaw produktów linii Climb On!

CROSS Fixe Hands BAR (14g), Crème (68g), pomadka Lip Tube (4.25g)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł brutto

zamiast 120,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W komplecie:

CROSS Fixe Hands BAR (14g)

Sztyft regenerujący dedykowany osobom uprawiającym intensywny trening wspinaczkowy, siłowy czy typu CROSSFIT. Produkt bazuje na recepturze znanej z flagowego produktu firmy SKINourishment - ClimbOn! Bar i oparty jest na nierafinowanym wosku pszczelim. Jego skład został jednak wzbogacony o kilka składników roślinnych, które w przeciwieństwie do standardowego sztyftu ClimbOn! Bar, umożliwiają jego stosowanie już przed , lub w trakcie treningu. CROSS FIXE Hands nie natłuszczając skóry tak bardzo jak ClimbOn!pozwala na jednoczesne stosowanie magnezji. Po ukończonym treningu, tak jak w przypadku ClimbOn!, regeneracja uszkodzonego naskórka z pomocą CROSS FIXE Hands zachodzi błyskawicznie.

Climb On! Crème (68g)

Krem ochronno-regeneracyjny

Doskonale zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem słońca, wiatru, deszczu, lodu, chemikaliów oraz niskich temperatur.
Świetny w leczeniu oparzeń słonecznych, uszkodzeń naskórka, różnego rodzaju podrażnień skóry (ugryzienia komarów, wysypki alergiczne itp.). Skuteczny jako krem po goleniu, nawilżający krem na noc, czy balsam do opalania.

ClimbOnLip Tube Special (4.25g)

Pomadka ochronno-regeneracyjna

Założeniem produkcji było jak najlepsze zabezpieczenie ust  przed szkodliwym działaniem wiatru, słońca i mrozu. Jednak okazało się , że komponując skład w 100% z naturalnych, wolnych od chemikaliów i komponentów syntetycznych składników, Lip Tube pomaga także w dziesiątkach innych sytuacji , jak ugryzienie komarów, ból głowy ( wystarczy posmarować pomadką skronie ), podkład pod szminkę  (uzyskujemy trwalszy kolor) itp.

Zawartość

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Climb&CROSS

Climb&CROSS

Zestaw produktów linii Climb On!

CROSS Fixe Hands BAR (14g), Crème (68g), pomadka Lip Tube (4.25g)

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Ostatnio przeglądane