Extreme Skin Special

Nowy produkt

Zestaw produktów linii Climb On!
Bar (28g), Crème (68g), pomadka Lip Tube (4.25g)

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

120,00 zł brutto

zamiast 132,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

W komplecie:

Climb On! Bar (28g)

Duża maść ClimbOn! Bar  to flagowy produkt firmy SKINourishment. Został opracowany specjalnie z myślą o osobach uprawiających wspinaczkę; miał pomagać skórze regenerować się po wielkich przeciążeniach i otarciach i tak zwanym " skałowstręcie".

Climb On! Crème (68g)

Krem ochronno-regeneracyjny

Doskonale zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem słońca, wiatru, deszczu, lodu, chemikaliów oraz niskich temperatur.
Świetny w leczeniu oparzeń słonecznych, uszkodzeń naskórka, różnego rodzaju podrażnień skóry (ugryzienia komarów, wysypki alergiczne itp.). Skuteczny jako krem po goleniu, nawilżający krem na noc, czy balsam do opalania.

ClimbOnLip Tube Special (4.25g)

Pomadka ochronno-regeneracyjna

Założeniem produkcji było jak najlepsze zabezpieczenie ust  przed szkodliwym działaniem wiatru, słońca i mrozu. Jednak okazało się , że komponując skład w 100% z naturalnych, wolnych od chemikaliów i komponentów syntetycznych składników, Lip Tube pomaga także w dziesiątkach innych sytuacji , jak ugryzienie komarów, ból głowy ( wystarczy posmarować pomadką skronie ), podkład pod szminkę  (uzyskujemy trwalszy kolor) itp.

Zawartość

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Extreme Skin Special

Extreme Skin Special

Zestaw produktów linii Climb On!
Bar (28g), Crème (68g), pomadka Lip Tube (4.25g)

Ostatnio przeglądane