Początki Firmy sięgają lat 80-tych , kiedy to Polly Glasse pracowała w firmie zajmującej się transkrypcją nagrań medycznych. To przy tej okazji odbywało się mnóstwo dyskusji z przyjaciółmi i współpracownikami z całego świata na temat alternatywnych terapii medycznych.

W wolnych chwilach Polly czytywała o medycynie Wschodu i wykorzystywanych tam naturalnych olejkach eterycznych i ziołach. Powoli sama zaczęła komponować skuteczne mieszanki: herbatki i saszetki, które chętnie rozdawała wśród przyjaciół, co dawało jej coraz większą radość.

W 1995 tragedia, jaką był pożar domu, była równocześnie momentem do podjęcia nowych decyzji.

Razem z mężem, dzięki pieniądzom uzyskanym z ubezpieczenia rozpoczęła nowe życie. Nie chciała już wracać do poprzedniej pracy – czuła się wypalona. Odkryła , że to co do tej pory było tylko jej hobby - zainteresowanie naturalnymi produktami ziołowymi i wiedza na temat ich wykorzystania , może stać się źródłem utrzymania.

Tak  29 sierpnia 1995 roku powstaje firma Ivy's Herbal Delights.

Polly rozwija swoja firmę. Sprzedaje produkty w sieci hoteli. Prowadzi spotkania na temat zielarstwa. Uczestniczy w targach. Podczas targów w Anaheim rozpoczyna współpracę z siecią sklepów Whole Foods.

W 1996 roku odwiedza swoja siostrę w Colorado. Pewnego popołudnia ona i jej chłopak wrócili ze wspinaczki i poprosili Polly o przygotowanie jakiegoś środka na zregenerowanie zniszczonych dłoni. Tak powstała maść Ivy's Body Bar, później Ivy's Hand and Foot Fertilizing Bar – produkt, który stał się częścią linii naturalnych środków do pielęgnacji skóry. Później zmieniono nazwę produktu i od tamtej pory znamy go jako ClimbOn! Bar.

W 2000 roku z powodu tragicznych wydarzeń rodzinnych – śmierć męża – Polly sprzedała firmę i receptury swojej przyjaciółce mocno związanej z jej działalnością, sobie pozostawiając Climb!On!Bar.  Stworzyła nową linie produktów i nową spółkę Climb On! Products,Inc.

W 2001 roku rozpoczyna współpracę z angielską firmą zajmującą się dystrybucją sprzętu outdoorowego: Beta Climbing Designs , która została dystrybutorem produktów na Wielką Brytanię i pierwszym klientem firmowym.

Linia Climb!On zaczęła obejmować maści, kremy, balsamy do ust i inne produkty. Polly ciągle tworzy nowe receptury. Pomysły rodzą się razem z potrzebami. Ostatnie 13 lat działalności to bardzo duży rozwój firmy. Produkty znalazły swoich dystrybutorów w 35 krajach wyłącznie dzięki opiniom klientów.

W 2013 roku przyszedł czas na zmiany. Polly uznała, że nazwa Climb On! jest ograniczająca dla dalszego rozwoju spółki i przedstawiła nową firmę : SKINourishment, Inc.. Firma produkuje nie tylko dotychczasowe produkty serii ClimbOn!, czy BAST, ale także nowe linie CrossFIXE i RIDICULOUS.

Firma pozostaje wierna swoim ideałom. Produkty są komponowane wyłącznie z naturalnych  składników.

 „Proszę korzystajcie z tych produktów w duchu w jakim je stworzono. Ich powstawaniu towarzyszył zachwyt rzeczywistością, wdzięczność, miłość i szczęście. A także chęć przyniesienia dobrych zmian w życiu osób , które z nich skorzystają.”